• Bezpłatna dostawa do Paczkomatów za zakupy powyżej 250 zł
  • Odkryj magię kaligrafii z zeszytami ćwiczeń do druku! Sprawdź
Opcje przeglądania
Wodoodporność
Do piór maczanych
Do piór wiecznych
Z błyszczącymi drobinkami ✨
Efekt sheen
Zmienia kolor pod wpływem promieni UV
Cena
  • od
    do

Van Dieman’s Wilderness to kolekcja będąca prawdziwym ucieleśnieniem nietkniętego surowego piękna dzikiej przyrody Tasmanii.

Seria Wilderness składa się z dziesięciu starannie wykonanych atramentów, z których każdy jest hołdem dla konkretnego elementu dzikiej przyrody Tasmanii, pozwalając głębiej zanurzyć się w różnorodnych krajobrazach oraz wyjątkowej florze i faunie. 

Seria Wilderness to coś więcej niż tylko kolekcja atramentów - to zaproszenie do odkrywania naturalnego piękna Tasmanii. Każdy atrament to podróż do serca dzikiej przyrody Tasmanii, uchwycenie esencji jej majestatycznych krajobrazów, tętniącej życiem flory i fauny oraz budzących podziw widoków. Atramenty te służą nie tylko do pisania, lecz także do uchwycenia chwil inspiracji i wniesienia odrobiny dzikiej przyrody Tasmanii do Twojego codziennego życia.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z serią Wilderness, poznania piękna Tasmanii dzięki atramentom i wniesienia odrobiny dzikości do swoich tekstów i prac graficznych. Każdy atrament z tej serii jest świadectwem zaangażowania w jakość, autentyczność i miłość do natury. Mamy nadzieję, że atramenty z kolekcji Wilderness zainspirują Cię tak samo, jak dzika przyroda Tasmanii inspiruje markę Van Dieman’s.


Van Dieman's Wilderness

Kolekcja Wilderness Van Dieman's

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl