Program lojalnościowy "CalligraFriend"

Program lojalnościowy

 

Zbieraj punkty i zdobądź stały rabat na zakupy

Z myślą o Tobie wprowadziliśmy program lojalnościowy CalligraFriend

Jeżeli zarejestrowałeś się w naszym sklepie, do Twojego konta może zostać przypisany stały rabat na każde zakupy. Zasady są proste: za każde 10 zł wydane na produkty z naszej oferty otrzymasz 1 punkt w programie lojalnościowym. Dodatkowo możesz uzyskać 2 punkty za każdą opinię o produkcie dodaną w naszym sklepie. Twoja opinia jest cenna i może pomóc innym klientom podjąć właściwą decyzję dotyczącą zakupu. Możesz również otrzymać bonusowe punkty za zakup produktów w czasie promocji punktowych (produktów promocyjnych szukaj w zakładce "Łap promocje punktowe" na stronie głównej).

Szczegóły programu lojalnościowego CalligraFriend - łącznie z progami rabatowymi - znajdziesz w poniższym regulaminie.

Dziękujemy, że jesteś z nami!

 

 

 

 

Regulamin programu lojalnościowego Calligrafun

obowiązujący od 18 marca 2019 roku


Definicje

 1. Organizator - INKOLOR Kamila Krysiak z siedzibą przy ulicy Poezji 12/83, 04-994 Warszawa;
 2. Program – program lojalnościowy przygotowany i prowadzony przez Organizatora, adresowany do klientów sklepu Calligrafun.com, którym będą przyznawane Korzyści z tytułu uczestnictwa w Programie. Program będzie prowadzony od dnia 18 marca 2019 roku do odwołania;
 3. Uczestnik – zarejestrowany klient Sklepu, który dokonał przynajmniej jednokrotnie zakupów w Sklepie;
 4. Korzyść – każdy rodzaj korzyści przyznany Uczestnikowi przez Organizatora, tj. wszelkiego rodzaju rabaty, zniżki na zakup towarów lub usług przyznawane gratisowo i inne;
 5. Sklep – sklep internetowy Calligrafun.com.

§1

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa warunki uczestnictwa w Programie oraz prawa i obowiązki Uczestnika.
 2. Program obowiązuje wyłącznie przy zakupach w sklepie internetowym Calligrafun.com.
 3. Program jest prowadzony od dnia 18 marca 2019 roku do odwołania.
 4. Punkty naliczane są dla zamówień złożonych od dnia 18 marca 2019 roku.

 §2

Korzyści

 1. Każde pełne 10 złotych wydane przez Uczestnika na towary w Sklepie podczas jednego zamówienia stanowi równowartość 1 punktu w Programie.
 2. Naliczenie punktów następuje z chwilą zmiany statusu zamówienia na „przesyłka wysłana”.
 3. W przypadku nieodebrania zamówienia lub jego częściowego lub całkowitego zwrotu naliczone punkty są odliczane proporcjonalnie do wartości zwrotu.
 4. Organizator będzie przyznawał następujące Korzyści z tytułu zakupów:
 • 50 punktów – 1% rabatu;
 • 100 punktów – 1,5% rabatu;
 • 200 punktów – 2% rabatu;
 • 300 punktów – 2,5% rabatu;
 • 400 punktów – 3% rabatu;
 • 500 punktów – 3,5% rabatu;
 • 600 punktów – 4% rabatu;
 • 700 punktów – 4,5% rabatu;
 • 800 punktów – 5% rabatu.
 1. Organizator będzie przyznawał dodatkowe 2 punkty za każde dodanie opinii o produkcie po jej zaakceptowaniu przez moderatora.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo do przyznania Uczestnikowi innych Korzyści, w szczególności wszelkiego rodzaju gratisów, rabatów, zniżek, obniżek, bonów lub innych szczególnych ofert cenowych lub produktowych.
 3. Żadne promocje, zniżki, obniżki, rabaty, bony, przeceny lub inne szczególne oferty cenowe lub produktowe, nie podlegają łączeniu, chyba że co innego wynika z regulaminu danej promocji, obniżki, zniżki, przeceny lub innej szczególnej oferty cenowej lub produktowej lub decyzji Organizatora.
 4. Koszty dodatkowe (koszt dostawy lub koszty związane z wybraną formą płatności) nie są uwzględnianie przy obliczaniu przyznanych w Programie punktów.
 5. Ilość zgromadzonych punktów można sprawdzić po zalogowaniu się na swoje konto w Sklepie.

 §3

Zakończenie Programu

 1. Organizator zastrzega sobie prawo zawieszenia lub zakończenia Programu w każdym momencie.
 2. W przypadku zawieszenia lub zakończenia Programu, Organizator zobowiązany jest do umieszczenia stosownej informacji na stronie internetowej Calligrafun.com.

 §4

Zmiany Regulaminu Programu

 1. Organizator Programu jest uprawniony do wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu Programu w każdym momencie.
 2. W przypadku wprowadzenia zmian do niniejszego Regulaminu, o których mowa w punkcie 1 powyżej, Organizator każdorazowo udostępni ujednolicony tekst zmienionego Regulaminu na stronie internetowej Organizatora – Calligrafun.com.

 §5

Ochrona danych osobowych

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych zobowiązujemy się do starannego przechowywania i zabezpieczania danych osobowych. W tym celu opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Więcej informacji na temat Ochrony Prywatności i Danych Osobowych można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

 §6

Postanowienia końcowe

 1. Pełna treść regulaminu jest dostępna na stronie Calligrafun.com.
 2. Uczestnik w każdej chwili może zrezygnować z uczestniczenia w Programie, wysyłając prośbę o usunięcie konta ze Sklepu na adres: info@calligrafun.com. Rezygnacja z uczestnictwa w programie jest równoznaczna z usunięciem konta i utratą przywilejów związanych z Programem.
 3. Wszelkie ewentualne spory lub roszczenia w związku z Programem rozstrzygane będą przez sąd powszechny właściwy według przepisów ogólnych.
 4. Prawem właściwym dla niniejszego Regulaminu oraz prowadzenia i uczestnictwa w Programie jest prawo Rzeczpospolitej Polskiej, a sądami sądy powszechne w Rzeczpospolitej Polskiej, chyba że co innego wynika z bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl