Opcje przeglądania
Wodoodporność
Do piór maczanych
Do piór wiecznych
Z błyszczącymi drobinkami ✨
Efekt sheen
Zmienia kolor pod wpływem promieni UV
Cena
  • od
    do

Voyagers Van Dieman's to kolekcja wyjątkowych atramentów zainspirowanych osiągnięciami czterech niezwykłych odkrywców, którzy odważyli się eksplorować nowe terytoria i przedefiniowali granice świata. Każdy atrament w tej kolekcji odzwierciedla ducha przygody i wytrwałość tych pionierów, którzy marzyli o podróżach poza horyzont.

Poznaj historię Gudrid Far-Traveler, pierwszej Europejki, która postawiła stopę zarówno w Ameryce Północnej, jak i Południowej. Przepłynęła Atlantyk i urodziła pierwsze europejskie dziecko w Nowym Świecie. Podróże prowadziły ją przez kontynenty, od mroźnych wybrzeży Grenlandii po pulsujące życiem ulice Rzymu.

Dołącz do Woollarawarre Bennelonga, wpływowego Aborygena, który wybudował metaforyczny most między swoim ludem a europejskimi osadnikami i był pierwszym Aborygenem, który odwiedził wybrzeża Anglii. Jako ambasador nawiązał kontakty, które kształtowały przyszłość narodu.

Odkryj historię Kay Cottee, nieustraszonej australijskiej żeglarki, która podbiła morza i została pierwszą kobietą, która samotnie opłynęła świat bez zawijania do portu. Z niezachwianą determinacją stawiała czoło przeciwnościom losu i zainspirowała niezliczoną liczbę ludzi, aby poszli w jej ślady.

Na koniec wyrusz w podróż statkami Heemskerck i Zeehaen z Ablem Tasmanem, holenderskim odkrywcą, który żeglował po niezbadanych wodach półkuli południowej, odkrywając jako pierwszy Europejczyk Nową Zelandię i Tasmanię.

Doceń niezłomnego ducha tych niezwykłych osób dzięki kolekcji Voyagers i pozwól, aby ich historie o odwadze i determinacji zainspirowały Cię do własnych przygód.

Voyager Van Dieman's

Kolekcja Voyagers Van Dieman's

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl