O nas

Calligrafun (czytaj: Kaligrafan). Nasza nazwa pochodzi z połączenia angielskich słów calligraphy (kaligrafia) i fun (zabawa).
Rok założenia 2016.

W Calligrafun chcemy pokazać, że kaligrafia może się kojarzyć nie tylko ze starannym pismem nauczanym w szkole, ale przede wszystkim z zabawą formą, nowoczesnością i własnym stylem! Już od dłuższego czasu obserwujemy powrót do rzemiosła i ręcznie wytwarzanych przedmiotów, a nowoczesna kaligrafia i odręczne pismo świetnie wpisują się w te trendy. Twórz więc swoje własne dzieła, a my z przyjemnością będziemy Cię w tym wspierać, przekazując w Twoje ręce starannie wyselekcjonowane produkty renomowanych firm, sprowadzane przez nas z Europy, USA, Kanady, Ameryki Południowej oraz Azji!

Rośniemy! Calligrafun to już nie tylko sklep i blog, lecz także >> Wydawnictwo. Wysokiej jakości zeszyty ćwiczeń w postaci plików cyfrowych do druku pozwolą Ci gładko rozpocząć swoją przygodę z kaligrafią.

 


 

eco i zero waste


ECO
& ZERO WASTE

Troska o środowisko jest nam bliska. Pakując Wasze paczki, dajemy drugie życie kartonowym opakowaniom i wypełniaczom. Stawiamy również na papier do pakowania zamiast folii.

Co to oznacza? 

Gdy przyjmujemy dostawy produktów do naszego sklepu, zwykle zapakowane są one w kartonowe pudełka i zabezpieczone różnymi wypełniaczami (np. folią bąbelkową, skropakiem, papierem, poduszkami powietrznymi itp.). Nie wyrzucamy takich opakowań ani wypełniaczy, lecz zabezpieczamy nimi Wasze paczki. Sami zakupujemy wyłącznie papier do wypełniania i pakowania zamówień, więc nie przyczyniamy się do produkcji foliowych śmieci.

 


 

Jeżeli chcesz zadać nam pytanie, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, mailowo info@calligrafun.com lub telefonicznie pod numerem 570528548.
Naszym kanałem sprzedaży jest internet, ale czasem możesz spotkać stoisko Calligrafun na różnych eventach artystycznych - koniecznie bądź na bieżąco, śledząc nas na FACEBOOKU oraz INSTAGRAMIE.

Zespół Calligrafun


 Calligrafun


Calligrafun

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl