Dołącz do zespołu Calligrafun

Rekrutujemy Asystentów Sprzedaży

(dodano 1.03.2020)

Calligrafun


Jeżeli dokładność, skrupulatność, chęć nauki oraz pozytywny świr na punkcie przyborów piśmienniczych to Twoje najlepsze cechy, to świetnie! Szukamy właśnie Ciebie!

 Do Twoich obowiązków w Calligrafun będzie należała obsługa zamówień internetowych (kompletacja, pakowanie, wysyłka) i kontakt z klientami.
Nie wymagamy doświadczenia w tym zakresie - najważniejsza jest Twoja otwarta głowa, chęć współpracy i nauki.

Twoim atutem będzie znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym.

Gwarantujemy elastyczny czas pracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin) oraz możliwość rozwoju w zależności od Twoich predyspozycji (artystycznych, organizacyjnych, księgowych, dziennikarskich czy też innych).
Zależy nam na przyjaznym środowisku pracy.

Nasze biuro mieści się w Warszawie (ul. Kędzierzyńska 9, Falenica). Lokalizacja w Google Maps: https://goo.gl/maps/Cgpu7LViGRHYRwDP9 

Można do nas wygodnie dojechać koleją miejską SKM >> stacja Warszawa-Falenica; oraz autobusami: 521, 115, 142, 161, 213 >> przystanek PKP Falenica.

 

Jeżeli interesuje Cię praca w Calligrafun, wyślij swoje CV mailem na adres: rekrutacja@calligrafun.com

W tytule maila wpisz stanowisko: Asystent sprzedaży

 

Do zobaczenia!

 
 Calligrafun | rekrutujemy
 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest INKOLOR Kamila Krysiak przy ul. Kędzierzyńskiej 9/22, 04-915 Warszawa, kontakt: info@calligrafun.com. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji oraz pozostałych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.calligrafun.com w polityce prywatności.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl